חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ניקוי המעיים -אזוב לניקוי רעלים

נכתב על ידי

אזוב כחומר טבעי לניקוי המעיים, חיסול תולעים ופרזיטים והקלה על כאבי בטן

האזוב נזכר בתורה כצמח שקשור לטהרה וניקוי פנימי. לפי חז"ל כוחו הגדול של האזוב הוא בניקיון המעיים. הוא מחטא את מערכת העיכול בצורה חזקה (לכן יש להיזהר בכמות), מחסל בקטריות וטפילים, ומרוקן המעיים (בעל אפקט משלשל).

מחקרים מדעיים מצאו שלאזוב תכונות אנטי בקטריאליות, אנטי דלקתיות ונוגדת טפילים, הוא נמצא יעיל נגד תולעי מעיים ובעלת תכונות של חיטוי וריקון.

אזוב לחיסול תולעים במעיים

במקורות מוזכר האזוב כתרופה נגד תולעי מעיים. מחקרים מדעיים בנושא מאשרים כי האזוב קוטל תולעי מעיים וקיימת קריאה לעשות בו שימוש כחומר אנטי טפילי, טבעי וידידותי המסוגל לחסל תולעי מעיים וטפילים נוספים, מבלי לגרום נזק לגוף (אפקט אנטלמיננטי).

אזוב לניקוי המעיים והקלה בכאבי בטן

מלבד סגולתו של האזוב להרוג תולעים וטפילי מעיים נוספים, האזוב יכול לשמש כחומר לריקון המעיים, בשל היותו חומר משלשל.

בספר מרפא הבושם (מבוסס הרמב"ם) מופיע שהאזוב מחטא מצוין, מסלק רעלים המצטברים בגוף ומקל על כאבי בטן. רבי שבתאי דונולו מציין שהאזוב יעיל לרפואה משלשלת ובאופן דומה מצאנו בספר נעים זמירות, שהאזוב מרפה המעיים ומשלשל.

איך להשתמש באזוב לניקוי המעיים ?

בספר "רפואת תימן" כתוב שאם שותים האזוב כתה הוא מחסל תולעים ופרזיטים במעיים ומנקה דרכי העיכול.

בשורה התחתונה- אזוב לניקוי המעיים

לאזוב יכולות לקטול תולעי מעיים ופרזיטים אחרים העלולים לגרום לכאבי בטן, גזים ואי נוחות. האזוב גם גורם להרפיית המעיים ונחשב לחומר משלשל ומרוקן. שילוב תכונותיו אלו של האזוב הופכות אותו לאמצעי נהדר, בריא וטבעי לניקוי המעיים.

מקורות וקישורים רלבנטיים:

אולי יעניין אותך גם

דילוג לתוכן