אודות אתר לבריאות

אתר לבריאות הוא ערוץ תוכן אינטרנטי בנושא אורח חיים בריא.

תוכן האתר מבוסס על המקורות המוזכרים בכל פרסום ובכלל אלו מחקרים מדעיים שפורסמו בכתבי עת שונים ברחבי העולם, מאגרי מידע אינטרנטיים וכן חכמת חז"ל והמקורות.

אנו משתדלים להביא את הדברים בצורה מדויקת ועם כמה שפחות פרשנויות ותוספות. יחד עם זאת, מטבע הדברים הפרסומים באתר מושפעים מפרשנות ושינויי עריכה.

מערכת האתר

פרטי האתר (בעלים, מנהל טכני וכו') מפורטים באתר איגוד האינטרנט הישראלי (לפרטים לחצ/י על הקישור והקליד/י את פרטי הדומיין forhealth.co.il).

ניתן ליצור קשר עם מערכת האתר באמצעות טופס מקוון או אימייל :forhealth.mail@gmail.com

בעיר חלם התעוררה בעיה. חור נפער בגשר המרכזי ומדי פעם היו נופלים תושבי חלם ונפצעים. הפינוי היה ארוך כי בית החולים היה בקצה השני של העיר וחלק מהפצועים לא היו שורדים את הדרך. התכנסו החכמים לליל דיונים והגיעו להחלטה – "נעביר את בית החולים מתחת לגשר – כך נוכל לטפל מיד בפצועים…".

כולם מסכימים שפעילות גופנית טובה לבריאות, שתזונה נכונה ומשקל תקין חשובים גם הם, אבל עדיין רובנו לא לוקחים עצמנו בידיים, לא שומרים על הבריאות. זה לא קל וגם צריך להתמיד אז אנחנו מעדיפים לוותר עכשיו ומקווים שלא יהיו לכך השלכות בעתיד. מקסימום ניקח כדורים, נלך לרופאים…אבל האמת שזה קצת כמו חלם. זה קצת כמו להעביר את הבית חולים מתחת לגשר במקום לתקן החור.

באתר לבריאות תוכלו למצוא מגוון פוסטים קצרים בנושא אורח חיים בריא ותזונה נכונה. הפוסטים מבוססים על פרסומים מדעיים שפורסמו בכתבי עת מובילים, לצד חכמת חז"ל והמקורות.

Last updated on January 29th, 2021 at 06:38 pm