אודות אתר לבריאות

אתר לבריאות הוא ערוץ תוכן אינטרנטי בנושא אורח חיים בריא. 

תוכן האתר מבוסס על המקורות המוזכרים בכל פרסום, ובכלל אלו מחקרים שפורסמו בכתבי עת שונים ברחבי העולם, מאגרי מידע אינטרנטיים וכן חכמת חז"ל.

אנו משתדלים להביא את הדברים בצורה מדויקת ועם כמה שפחות פרשנויות ותוספות. יחד עם זאת, מטבע הדברים הפרסומים באתר מושפעים מפרשנות ושינויי עריכה.

מערכת האתר

פרטי האתר (בעלים, מנהל טכני וכו') מפורטים באתר איגוד האינטרנט הישראלי (לפרטים לחצ/י על הקישור והקליד/י את פרטי הדומיין forhealth.co.il). ניתן ליצור קשר עם מערכת האתר באמצעות טופס מקוון או אימייל :forhealth.mail@gmail.com

בעיר חלם התעוררה בעיה. חור נפער בגשר המרכזי ומדי פעם היו נופלים תושבי חלם ונפצעים. הפינוי היה ארוך כי בית החולים היה בקצה השני של העיר וחלק מהפצועים לא היו שורדים.

התכנסו החכמים לליל דיונים והגיעו להחלטה שמחים ומרוצים "נעביר את בית החולים מתחת לגשר – כך נוכל לטפל מיד בפצועים !"

כולם מסכימים שפעילות גופנית טובה לבריאות, שתזונה נכונה ומשקל תקין חשובים גם הם, אבל עדיין רובנו לא לוקחים עצמנו בידיים, לא שומרים על הבריאות. זה לא קל וגם צריך להתמיד אז אנחנו מעדיפים לוותר עכשיו ומקווים שלא יהיו לכך השלכות בעתיד. אבל האמת שזה קצת חלם. זה קצת כמו להעביר את הבית חולים מתחת לגשר במקום לתקן החור…

באתר לבריאות תוכלו למצוא מגוון פוסטים קצרים בנושא אורח חיים בריא ותזונה נכונה. הפוסטים מבוססים על פרסומים מדעיים שפורסמו בכתבי עת מובילים, המשתלבים ומאשררים עצות וטיפים עתיקי ימים של חכמי ההלכה.

לא תמצאו כאן עצות לדיאטות שונות או תרגילי כושר מתחכמים רק עצות לשינויים קטנים אך משתלמים של הרגלי חיים. 

Last updated on September 19th, 2020 at 11:05 pm